KOUPIT

Zdenek Janda, Guliver

Slušnost

Z důvodu prosté lidské slušnosti k umělcům a jejich tvorbě, zveřejňujeme výhradně cenové kategorie. Rozdělili jsme je do tří kategorií do 50, do 100 a nad 100.000,- korun českých tak, aby jste se mohli jednodušeji orientovat.

Umění dělá Člověka

Nejčastěji chceme něco pro sebe, tam na ceně nezáleží, protože obraz či plastika aktivuje rozvoj, který nelze vyjádřit penězi.

Druhým častým požadavkem je potřeba zútulnit stěnu nového bytu nebo kanceláře, chceme něco, na co máme stanovený rozpočet a zároveň něco, co ocení návštěva nebo zákazníci, kteří umění opravdu rozumí. Vybírejte srdcem nebo přijměte radu od někoho, komu můžete věřit.

Vybírejte srdcem

Stejně jako mnoho lidí před námi jsme zvažovali, jakým způsobem díla hodnotit tak, aby jste měli možnost komfortního výběru. Ze všech možných variant jsme vybrali tu nejjednoduší. Člověk se od zvířat liší i tím, že umění tvoří. Chtěli jsme nám toto privilegium ponechat.

Až si vyberete obraz, plastiku či jiný artefakt, zavolejte (+420) 776 627 101 nebo vyplňte prosím formulář, ozveme se vám a společně pak dokončíme prodejní cyklus.

ZAPŮJČIT a VYZKOUŠET

galerie - 5

Očekávání

Umění milujeme a také o ně pečujeme. Aby sloužilo, musí k lidem. Proto našim zákazníkům obrazy zapůjčujeme, aby si mohli vyzkoušet, jestli konkrétní obraz či plastika naplňují jejich očekávání a jestli jsou v harmonii s místem, kde budou umístěny.

Komunikace

Podmínky zapůjčení jsou individuální, vyplňte prosím formulář, pokusíme se vyjít vstříc vašim požadavkům.

DOTAZY

Každý dotaz je posunem vpřed, rádi na něj odpovíme, napište mail na watzke@richardwatzke.cz

Pokud to spěchá, volejte na (+420) 776 627 101.

Myslíte si, že máte nesmyslný požadavek? Zavolejte, třeba najdeme řešení.